Laguna 700 Cruiser – „SzeraTon”

admin

Laguna to wypornościowy jacht spacerowy – z rodziny barek i hausbotów. Jest to jacht do spokojnego i komfortowego spędzania czasu na wodzie. Jeżeli szukasz jachtu przewidywalnego i sprawiającego, że wypoczynek na wodzie staje się przyjemnością – Laguna 700 Cruiser to jacht dla Ciebie. Jacht jest przeznaczony dla załogi do 6 osób. Do prowadzenia jachtu nie jest wymagany patent.

Wewnątrz jachtu znajduje się obszerny kambuz z szufladami, wygodna messa oraz kabina sanitarna WC. Ergonomia całego jachtu została zaprojektowana tak by nikt nie miał problemów z poruszaniem się po jachcie – nawet osoby z ograniczoną ruchomością. Jacht wyposażono w dużą liczbę uchwytów i relingów – jednym z założeń projektowych było bezpieczeństwo. Sterowanie odbywa się za pomocą silnika, co bardzo ułatwia manewry w porcie.

Kokpit jachtu wyróżnia się wygodnym zejściem od strony rufy oraz pomieści wszystkich gości którzy zechcą odwiedzić jacht. Specjalnie przygotowane stopnie i szerokie półpokłady zapewniają wygodną komunikację po całym pokładzie, natomiast pokład dziobowy docenią osoby lubujące się w kąpielach słonecznych.

Laguna 700 Cruiser już na etapie projektowania została nagrodzona przez prestiżowe Królewskie Stowarzyszenie Okrętowców, projektant jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Wyposażenie jachtu:
radio
CD
ogrzewanie Webasto (na ropę)
lodówka
echosonda
WC chemiczne
oświetlenie kokpitu
instalacja wody pitnej
instalacja elektryczna
relingi
kuchenka gazowa
zlewozmywak
napełniona butla turystyczna z gazem
pełne wyposażenie kambuza
środki ratunkowe i gaśnica
stolik kokpitowy
gniazdko ładowania telefonu
kotwica
cumy
pagaje
bosak
odbijacze
siekierka
saperka
wiadro
drabinka rufowa
bimini
instalacja 12/230Volt
Ubezpieczenie OC, JachtCasco, NW
Ubezpieczenie od kradzieży silnika
Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi

Długość kadłuba
740 cm
Szerokość maks.
250 cm
Zanurzenie min.
40 cm
Zanurzenie do KLW.
40 cm
Liczba koi
6
Maks. liczba załogi
6
Wysokość w kabinie
190 cm
Typ steru
sterowanie silnikiem
WC
kabina, wc chem.
Rodzaj silnika
zaburtowy
Marka silnika
Mercury
Moc silnika
15 KM