Mellody 30 – „Lancza”

admin

Mellody 30 zaprojektowana została na wzór modnej w Europie Zachodniej i Skandynawii linii stylistycznej, z dużą ilością okien i łuków w nadbudówce oraz z silnie doświetloną kabiną. Jacht jest laureatem nagród na targach branżowych oraz zwycięzcą regat jachtów kabinowych.
Kadłub jachtu to kompromis pomiędzy kubaturą wnętrza, statecznością, łatwą sterownością w trudnych warunkach a osiągami. Pokład to połączenie stylistyki i funkcjonalności z bardzo dobrą widocznością w stronę dziobu. Unikalna konstrukcja pokładu zapewnia doskonałą komunikację pomiędzy kokpitem a dziobem nawet przy dużych przechyłach.

Idealne połączenie przestrzeni i ergonomii. Mellody 30 oferuje użytkownikom 2-metrową wysokość w kabinie i optymalny rozkład pomiędzy poszczególnymi sekcjami jachtu. Wszystkie elementy zabudowy zaplanowane są w sposób funkcjonalny, zapewniając wysoki komfort poruszania się po wnętrzu jednostki. Doświetlenie i wentylacja to kolejne unikalne cechy. Aż 8 okien, w tym cztery otwierane, a także panoramiczny sky-look zwiększa poczucie wygody w przestrzennej, dobrze doświetlonej kabinie. Optymalny rozkład punktów świetlnych gwarantuje podobny efekt po zmroku.

Wyposażenie jachtu:
TRZY ZAMYKANE KABINY
ster strumieniowy
Grot na pełzaczach
patent do stawiania masztu: typu bramka
rolfok na sztywnym sztagu
lazy Jack
2 refbanty
tent przeciwdeszczowy
relingi
drabinka rufowa (kąpielowa)
kuchenka gazowa
lodówka
instalacja wody pitnej
woda zaburtowa
ogrzewanie
stolik w kokpicie
WC chemiczne, zamykana kabina WC,
prostownik, instalacja 12 i 230V.
telewizor

Długość kadłuba
946 cm
Szerokość maks.
296 cm
Zanurzenie min.
46 cm
Zanurzenie do KLW.
172 cm
Liczba koi
9
Maks. liczba załogi
9
Typ miecza
obrotowy
Typ steru
płetwa na pawęży
WC
kabina, wc chem.
Rodzaj silnika
zaburtowy