Czarter jachtów motorowych Mazury

Jacht motorowy Laguna 700, który oferujemy Państwu, znakomicie nadaje się do uprawiania turystyki wodnej na Mazurach.

czarter jachtów motorowych mazury

Czarter jachtów motorowych Mazury

Jest niewielki i przez to zwinny, ale pomieści wygodnie do 6 osób. Jeśli ktoś potrzebuje środka lokomocji dla niespiesznego, relaksującego przemieszczania sie po pięknych akwenach otoczonych wspaniałą przyrodą,, a nie zamierza skupiać się na sztuce żeglarskiej, taki jacht motorowy jest idealny. Jest też mniej zależny od pogody: przy całkowitej flaucie to właśnie jachty motorowe zapełniają jeziora, łatwiej jest nim realizować zamierzone cele i trasę rejsu.

Czarter jachtów motorowych Mazury

Lagunę 700 można wyczarterować nie posiadając patentu motorowodnego, choć zachęcamy do wyrobienia takowego. Aby go zrobić wystarczy jeden dzień/weekend intensywnej nauki – a zdobędzie się choć minimum bardzo przydatnej wiedzy. Z patentem Sternika Motorowodnego wypożyczysz skuter lub motorówkę na całym świecie!

 

Czarter jachtów motorowych – Mazury z innej strony!

Wyobraź sobie Krainę Tysiąca Jezior, którą można oglądać z samego środka. To niezapomniane przeżycie jest już na wyciągnięcie ręki. Dzięki jachtom motorowym Laguna 700, które chcemy Państwu zaoferować, oglądanie niezwykłych, mazurskich jezior nigdy nie będzie już takie samo!

Jacht pozwoli sześciu osobom na swobodne użytkowanie i przemieszczanie się po przejrzystych wodach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jego zalety można wykorzystać to zarówno do czystego relaksu i odpoczynku (zażywając np. kąpieli słonecznych), jak i celów turystycznych – dzięki jachtom mogą Państwo dotrzeć w nieznane zakątki jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Czarter jachtów motorowych – Mazury są dla Was

Jacht motorowy nadaje się do zwiedzania, gdy nie chcemy skupiać się na żegludze. Jest też mniej zależny od pogody. Pozwala na spokojne, relaksujące przemieszczanie się.

Dlaczego warto postawić na czarter jachtów motorowych? Mazury pozwolą odkryć się na nowo, w bardzo rozsądnej cenie. Do prowadzenia Laguny 700 nie jest potrzebny patent sternika, ale takowy warto wyrobić – dla komfortu i bezpieczeństwa!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.