Czarter łodzi motorowych na Mazurach – wypożyczalnia w Porcie NETTA

Szukają Państwo czarteru jachtu motorowego na Mazurach? Zapraszamy do naszego Portu NETTA w Giżycku, gdzie będziecie mogli wynająć Lagunę 700 Cruiser. To 25-konna łódź z silnikiem marki SUZUKI, dzięki której możecie spokojnie przemierzać mazurskie jeziora w tym pięknym, malowniczym regionie. Czarter jachtów motorowych w naszej wypożyczalni jest konkurencyjny cenowo, mamy też zniżki dla stałych klientów. Naszą flotę motorówek regularnie serwisujemy, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo i należyty komfort podczas całej podróży. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie łodzi motorowej na weekend, by spędzić czas z całą rodziną, czy też potrzebujecie jej na kilkudniowy wypad z przyjaciółmi – w porcie w Giżycku będzie na Was czekać przygotowany jacht! Już teraz skorzystajcie z czarteru, zapewniając sobie niezapomniane chwile na wodach jednego z najpiękniejszych regionów Polski.

laguna-700-2

Laguna 700 Cruiser – jacht motorowy na wynajem w Mazurach

Jach ten jest niewielki, a przez to bardzo zwinny – pomieści wygodnie aż 6 osób. Jeśli ktoś potrzebuje środka lokomocji do niespiesznego, relaksującego przemieszczania się po pięknych akwenach otoczonych wspaniałą przyrodą, a nie zamierza skupiać się na sztuce żeglarskiej, taka łódź motorowa będzie wprost idealna. Nawet w trakcie deszczu możliwe jest dalsze podróżowanie nią, ponieważ Laguna 700 została wyposażona w specjalną osłonę, która zapewnia ochronę podczas złej pogody. Wybierzcie czarter jachtu motorowego Laguna 700 na Mazurach, zanim ktoś sprzątnie Wam go sprzed nosa!

Łodzie motorowe na wynajem – Mazury

Lagunę 700 można wyczarterować, nie posiadając patentu motorowodnego, choć zachęcamy do wyrobienia takowego. Aby go zrobić, wystarczy jeden dzień/weekend intensywnej nauki – a zdobędzie się choć minimum przydatnej wiedzy. Z patentem Sternika Motorowodnego wypożyczycie każdy skuter lub motorówkę na całym świecie!

Czarter jachtów motorowych na Mazurach – do wynajęcia piękna Laguna 700

Czarter jachtu motorowodnego Laguna 700, który oferujemy Państwu, znakomicie nadaje się do uprawiania turystyki na Mazurach. Ta elegancka łódź zachwyca nie tylko swoimi osiągami, ale również wygodnym wnętrzem. W środku znajdziecie pięć wygodnych miejsc do spania, przestronną kabinę sanitarną, a w kambuzie liczne szuflady i półeczki. Na pokładzie jest też lodówka, gdzie możecie schować swój prowiant na czas podróży. Z zewnątrz charakteryzuje się dynamicznymi, smukłymi kształtami, które powodują, że wygląda wyjątkowo atrakcyjnie na tle mazurskich jezior. Obszerna mesa, a także wygodne siedzenia sprawiają, że na pokładzie Laguna 700 każdy poczuje się swobodnie.

Łodzie motorowe – rejs na wodach mazurskich

Wyobraźcie sobie Krainę Tysiąca Jezior, którą można oglądać z samego środka. To niezapomniane przeżycie jest już na wyciągnięcie ręki. Dzięki jachtom motorowym Laguna 700, które chcemy Państwu zaoferować, oglądanie niezwykłych, mazurskich jezior nigdy nie będzie takie samo! Już teraz skorzystajcie z możliwości czarterowania tej łodzi, aby móc dotrzeć do najbardziej ukrytych zakątków i cieszyć się widokiem nieskażonej przyrody z perspektywy wody!

Zalety wypożyczenia łodzi motorowej Laguna 700 Cruiser:

  • możliwość swobodnego odkrywania różnych zakątków,
  • szybkie przemieszczanie się między miejscami na wodzie,
  • bardzo prosta obsługa jachtu,
  • możliwość organizowania różnorodnych aktywności na wodzie, takich jak wędkowanie, pływanie czy nurkowanie,
  • zwiększone bezpieczeństwo dzięki wyposażeniu jachtu w dużą liczbę uchwytów i relingów.

Wynajem motorówek na Mazurach – cena

Jacht Laguna 700 pozwoli sześciu osobom na swobodne użytkowanie, jak również przemieszczanie się po przejrzystych wodach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Cena wynajmu łodzi motorowej zależy głównie od terminu oraz długości najmu, ale również od wyposażenia, a także usług dodatkowych, co daje możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Z myślą o komforcie, a ponadto Państwa satysfakcji, stawiamy na konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość obsługi, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas całej podróży po mazurskich wodach. Wynajem naszego jachtu motorowego to doskonała okazja do wycieczki pełnej ekscytacji w gronie przyjaciół czy rodziny.