Corvette 600

« 1 z 2 »

Dane techniczne

 

Długość kadłuba
600 cm
Szerokość maks.
235 cm
Zanurzenie min.
25 cm
Zanurzenie do KLW.
130 cm
Ożaglowanie łącznie
19 m²
Liczba koi
4
Maks. liczba załogi
4
Wysokość w kabinie
138 cm
Typ miecza
obrotowy
Typ steru
płetwa na pawęży
WC
kabina, wc chem.
Rodzaj silnika
zaburtowy
Moc silnika
4 KM

Spacer po jachcie Kapsel


Corveette 600 jest najmniejszym  jachtem produkowanym przez Stocznię „Sułkowski” .

Zalety jachtu potwierdza dwukrotnie zdobycie tytułu „Jacht dla Ciebie” przyznane w 2002 i 2004 roku, przyznanego przez uczestników tej znanej imprezy. Przestronne, mimo niewielkich rozmiarów łódki, wnętrze zapewnia dzięki pełnowymiarowym kojom i obszernemu kokpitowi .komfort mieszkania  i pływania czterem dorosłym osobom. Kambuz, który jest wyposażony w zlew i kuchenkę oraz garnki, patelnie, naczynia itp umożliwia przygotowanie posiłków dla załogi jachtu. Zadziwiająco dużo jest też miejsca na rzeczy załogi , ponieważ każdy centymetr wnętrza jest dobrze wykorzystany.

Jacht Corveette 600 jest bardzo zwrotny, zwinny i szybki. Właściwości nautyczne tej łódeczki zostały potwierdzone przez sterników w Pucharach Polski Jachtów Kabinowych zajmowaniem pierwszych miejsc na regatach a nawet wygraniem całego cyklu PPJK i zdobyciem Mistrzostwa Polski. Tak więc – utytułowany jachcik, ale nadal jak najbardziej turystyczny. Bardzo prosty w obsłudze nawet dla początkującego żeglarza.

Jacht ten jest świetnie przystosowany do żeglugi po jeziorach Mazurskich. Bardzo małe zanurzenie pozwala na swobodne dobijanie do najpłytszych brzegów, tam, gdzie większe jachty nie dojdą. Jest to idealna łódka do eksploracji najbardziej dzikich, rzadko odwiedzanych miejsc, tajemniczych mazurskich zakamarków.

Nasza Corveette 600 wyposażona jest dodatkowo w sztywny sztag i  roller, lazy jack, patent do kładzenia masztu, ma również drabinkę rufową ułatwiającą zejście do wody i wydostanie się z niej na jacht, tent na bom – przydatny w upał lub deszczowe dni, radio/CD, stolik w kokpicie. Wszystko to czyni żeglowanie nim dużą przyjemnością.