Czarter łodzi żaglowych na Mazurach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty czarteru jachtów żaglowych w Pięknej Górze, nieopodal Giżycka – centrum malowniczych Mazur. Oferujemy szeroki wybór łodzi idealnych dla rodzin lub małych grup, jak również większe jednostki, które pomieszczą spore grono przyjaciół. Wypożyczalnia żaglówek w naszym mazurskim Porcie NETTA zapewnia nie tylko wysokiej jakości jachty, ale także kompleksową obsługę oraz profesjonalne wsparcie, aby Wasza żeglarska przygoda była niezapomniana. Proponujemy też domki letniskowe bądź pole namiotowe, jeśli poszukujecie noclegu w tych rejonach. Nie zwlekajcie!

A-30-17

Nowoczesne jachty żaglowe na Mazurach – wynajem czarterowy

Żaglówki w naszym porcie NETTA blisko Giżycka umożliwiają eksplorowanie Mazur wzdłuż i wszerz w wyjątkowy sposób. Dzięki nim możecie pływać po krętych szlakach wodnych, a także zatrzymywać się w dowolnych, malowniczych zatoczkach. Pobyt na jachcie zapewnia nie tylko niezapomniane przeżycia na wodzie, ale również możliwość podziwiania piękna mazurskiej przyrody z unikalnej perspektywy. Żaglowe łodzie, które proponujemy na wynajem, są utrzymywane w doskonałej kondycji. Systematycznie wykonujemy ich serwis, abyście zawsze mogli cieszyć się bezpieczną podróżą, bez przykrych niespodzianek czy nerwów. Jeśli jednak podczas wyprawy zastaną Was kłopoty, to nie martwcie się – czarter jachtu żaglowego obejmuje również niezawodną pomoc, w razie jakichkolwiek awarii czy usterek. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność! Wynajem żaglówki to pierwszy krok do przeżycia najlepszych wakacji, pełnych nowych wrażeń i emocji! Sprawdźcie sami!

Wynajem żaglówek na Mazurach – jakie łodzie oferujemy?

Wynajem żaglówki na Mazurach Dostępność kabin i koji
Antila 30 „Tahitanka”, „Gwinejka” trzy zamykane kabiny, 10 koji
Mellody 30 „Lancza” trzy zamykane kabiny, 9 koji
Tango 30 „Argo” trzy zamykane kabiny, 9 koji
Solina 27 „Cypryjka”, „Polinezyjka” dwie zamykane kabiny, 7 koji
Antila 26CC „Hawajka” dwie zamykane kabiny, 8 koji
Antila 24.4 „Malezyjka” brak zamykanych kabin, 8 koji
Antila 24 „Kubaneczka” brak zamykanych kabin, 7 koji
Solina 24 „La Jolla” brak zamykanych kabin 6 koji
Mariner 24 „Mała Kate” brak zamykanych kabin, 7 koji

Nasze jachty żaglowe, którymi możecie przepłynąć przez Mazury, są różnych wielkości. Posiadamy łodzie na 10, 9, 8, 7 bądź 6 osób oraz mniejsze, byście mogli wypożyczyć je, dostosowując pod ilość załogi, jaką chcecie zabrać na pokład. Bez względu na to, czy planujecie rodzinny wypad, romantyczną podróż we dwoje, czy przygodę z przyjaciółmi, nasze jachty żaglowe zapewnią Wam upragnioną wygodę, bezpieczeństwo i niezapomniane przeżycia. Już teraz skorzystajcie z czarteru luksusowych łodzi – czekamy na Was!

Czarter żaglówki na Mazurach

„Navigare necesse est, vivere non est necesse” – żeglowanie jest koniecznością, życie nią nie jest, ten cytat wyraża przekonanie, że podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc oraz ich eksploracja są nieodzownymi elementami ludzkości, podczas gdy samo przeżycie nie jest absolutną koniecznością, ponieważ istnieją ważniejsze wartości niż sam fakt przetrwania.

Są to słynne słowa Pompejusza, które stały się mottem dla wielu pokoleń żeglarzy i tłumaczą ich potrzebę podróżowania. No może z czasem druga część sentencji ulega zapomnieniu, ponieważ żeglowanie nie jest w naszych warunkach „być albo nie być” – pozostaje ta strona związana z radością, przyjemnością, relaksem. Bez przymusu…

Na jachcie nie liczy się nasz wiek, wykształcenie, płeć, zawód czy pozycja. Ważna jest chęć pływania, doskonalenia umiejętności, życzliwość dla innych żeglujących oraz niepowtarzalna atmosfera wspólnego zrozumienia tego, co robimy i dlaczego to robimy.

Nasze łodzie żaglowe są nowoczesne i wygodne, co roku odnawiamy flotę oraz wymieniamy jachty na nowe egzemplarze, wprowadzając inne, bardziej innowacyjne modele. W naszym asortymencie mamy też takie rzadko spotykane na Mazurach, np. Tango 30 – klasa sama w sobie. Ten wyjątkowy jacht rodzinny jest bardzo szybki i niezwykle komfortowy. Z pewnością zaskoczy niejednego fana wodnej motoryzacji. Dla tych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach, przygotowaliśmy również wynajem żaglówki. To idealne rozwiązanie na spędzenie wakacji pełnych przygód, ale również na doświadczenie chwili relaksu. U nas mogą Państwo cieszyć się wolnością na wodzie bez konieczności posiadania własnego sprzętu.

Mazury – cud natury. Poznaj je z perspektywy wody

Nasz czarter łodzi żaglowych na Mazurach umożliwia eksplorację nowych terenów, zyskanie doświadczeń oraz wrażeń. Wypożyczenie sprzętu to także doskonała opcja na spędzenie czasu z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu cudownej, dzikiej natury. Do plusów żeglowania zalicza się też możliwość uczestnictwa w regatach lub po prostu błogi relaks na pokładzie, a także delektowanie się otaczającym krajobrazem. Oferujemy szeroki wybór łodzi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odkrywajcie niezwykłe możliwości, jakie daje żeglowanie po jeziorach tego malowniczego regionu. Wynajmując nasz niezawodny jacht żaglowy, zyskujecie nie tylko swobodę podróżowania, ale także dostęp do najpiękniejszych zakątków Mazur.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wszystkich jachtów oraz do zapoznania się z ich wyposażeniem, opisem, zdjęciami, a także panoramą 360°, a na końcu oczywiście do wyboru najbardziej dopasowanej do Państwa jednostki. Jeśli nie możecie się zdecydować, chętnie doradzimy i pomożemy dobrać łódź żaglową do Waszych potrzeb oraz preferencji.