Czarter jachtów żaglowych Mazury

Navigare necesse est, vivere non est necesse (żeglowanie jest koniecznością, życie nią nie jest)

Są to słynne słowa Pompejusza które  stały się mottem dla całych pokoleń żeglarzy i tłumaczą ich potrzebę żeglowania. No, może z czasem druga część sentencji ulega zapomnieniu, ponieważ żeglowanie nie jest w naszych warunkach „być albo nie być” – pozostaje ta strona związana z radością, przyjemnością, relaksem. Bez przymusu…

Na jachcie nie ma wielkiego znaczenia wiek, wykształcenie, płeć, zawód, pozycja. Ważna jest chęć pływania, doskonalenia umiejętności, życzliwość dla innych żeglujących i ta niepowtarzalna atmosfera wspólnego zrozumienia tego, co robimy i dlaczego to robimy.

Nie jest też ważna zasobność kieszeni, ponieważ wśród naszych jachtów każdy znajdzie coś dla siebie. Również pod względem liczebności załogi. Mamy jachty dla licznej załogi, nawet 9 – osobowej : grono znajomych, wielka rodzina lub dwie mniejsze 🙂 oraz takie, które ogarnie załoga 2 – osobowa (ponoć wszystkie jachty są dwuosobowe..). Samotnicy też sobie poradzą – przy udogodnieniach , które mamy na naszych jednostkach, czyli patenty/bramki do kładzenia masztu, liny sprowadzone do kokpitu, łatwość refowania żagli itp.

Nasze jachty są nowoczesne i wygodne, co roku odnawiamy naszą flotę oraz wymieniamy jachty na nowe egzemplarze i wprowadzane modele. Mamy też rzadko spotykane na Mazurach, np Tango 30 – klasa sama w sobie.

Zapraszamy do obejrzenia, zapoznania się z wyposażeniem, opisem zdjęciami i panoramą 360″, oraz, na końcu, do wyboru najbardziej odpowiadającej Państwu jednostki: