Czarter łodzi żaglowych na Mazurach

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty czarteru jachtów żaglowych w malowniczych Mazurach. Oferujemy szeroki wybór łodzi idealnych dla rodzin lub małych grup, jak również większe jednostki, które pomieszczą spore grono przyjaciół. Wypożyczalnia żaglówek w naszym mazurskim Porcie NETTA zapewnia nie tylko wysokiej jakości jachty, ale także kompleksową obsługę oraz profesjonalne wsparcie, aby Wasza żeglarska przygoda była niezapomniana. Oferujemy też domki letniskowe bądź pole namiotowe, jeśli poszukujecie noclegu w tych rejonach. Zapraszamy!

A-30-17

Nowoczesne jachty żaglowe na Mazurach – wynajem czarterowa

Żaglówki w naszym porcie NETTA w Giżycku umożliwiają eksplorowanie Mazur w wyjątkowy sposób. Dzięki nim możecie pływać po krętych szlakach wodnych i zatrzymywać się w malowniczych zatoczkach. Jachty zapewniają nie tylko niezapomniane przeżycia na wodzie, ale również możliwość podziwiania piękna mazurskiej przyrody z perspektywy unikalnej dla żeglarstwa. Żaglowe łodzie, jakie proponujemy na wynajem, są utrzymywane w doskonałej kondycji, wykonujemy ich systematyczny serwis, abyście zawsze mogli cieszyć się bezpieczną podróżą, bez niespodzianek. Jeśli jednak wpadniecie w kłopoty, to nie martwcie się – czarter jachtu żaglowego obejmuje również pomoc, w razie jakichkolwiek awarii czy usterek. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność!

Wynajem żaglówek na Mazurach – jakie łodzie oferujemy?

Wynajem żaglówki na Mazurach Dostępność kabin i koji
Antila 30 „Tahitanka”, „Gwinejka” trzy zamykane kabiny, 10 koji
Mellody 30 „Lancza” trzy zamykane kabiny, 9 koji
Solina 27 „Cypryjka”, „Polinezyjka” dwie zamykane kabiny, 7 koji
Antila 26CC „Hawajka” dwie zamykane kabiny, 8 koji
Antila 24.4 „Malezyjka” brak zamykanych kabin, 8 koji
Antila 24 „Kubaneczka” brak zamykanych kabin, 7 koji
Solina 24 „La Jolla” brak zamykanych kabin 6 koji
Mariner 24 „Mała Kate” brak zamykanych kabin, 7 koji

Nasze jachty żaglowe, którymi możecie przepłynąć przez Mazury, są różnych wielkości. Posiadamy łodzie na 10, 9, 8, 7 bądź 6 osób oraz mniejsze, byście mogli wypożyczyć je pod ilość załogi, jaką chcecie zabrać na pokład. Bez względu na to, czy planujecie rodzinny wypad, romantyczną podróż we dwoje, czy przygodę z przyjaciółmi, nasze jachty żaglowe zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i niezapomniane przeżycia. Już teraz skorzystajcie z czarteru luksusowych łodzi – czekamy na Was!

Czarter żaglówki na Mazurach

Navigare necesse est, vivere non est necesse – żeglowanie jest koniecznością, życie nią nie jest, ten cytat wyraża przekonanie, że podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc oraz ich eksploracja są nieodzownymi elementami życia, podczas gdy samo przeżycie nie jest absolutną koniecznością, ponieważ istnieją ważniejsze wartości niż sam fakt przetrwania.

Są to słynne słowa Pompejusza, które stały się mottem dla całych pokoleń żeglarzy i tłumaczą ich potrzebę żeglowania. No może z czasem druga część sentencji ulega zapomnieniu, ponieważ żeglowanie nie jest w naszych warunkach „być albo nie być” – pozostaje ta strona związana z radością, przyjemnością, relaksem. Bez przymusu…

Na jachcie nie mają wielkiego znaczenia wiek, wykształcenie, płeć, zawód czy pozycja. Ważna jest chęć pływania, doskonalenia umiejętności, życzliwość dla innych żeglujących oraz niepowtarzalna atmosfera wspólnego zrozumienia tego, co robimy i dlaczego to robimy.

Nasze łodzie żaglowe są nowoczesne i wygodne, co roku odnawiamy flotę oraz wymieniamy jachty na nowe egzemplarze, wprowadzając inne modele. Mamy też rzadko spotykane na Mazurach, np. Tango 30, które jest klasą samą w sobie.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wszystkich jachtów, zapoznania się z ich wyposażeniem, opisem, zdjęciami, a także panoramą 360°, a na końcu do wyboru najbardziej odpowiadającej Państwu jednostki. Jeśli nie możecie się zdecydować, chętnie doradzimy i pomożemy dobrać łódź żaglową do Waszych potrzeb oraz preferencji.